ZING Steamer – Parownica

zing aromatherapy

ZAINSPIROWANE NATURĄ

Jesteśmy firmą która narodziła się z miłością i wrażliwością na piękno i naturę.  Spajając te dwa elementy stworzyliśmy dla was markę, której wartości takie jak pasja, rozwój, dobra energia, harmonia i zdrowie grają pierwsze skrzypce.

Czym jest Zing? Zing symbolizuje energię, energia to pasja, energia to witalność, energia to entuzjazm, energia to zapał, energia to siła.

Łączymy wszystkie te cechy i tworzymy dla Ciebie zrewolucjonizowany produkt, który skradnie Twoje serce – swoją prostotą i funkcjonalnością. Steamer z  łatwością wdrożysz  w życie i wprowadzisz efektywne zmiany.

Parownica – dla Ciebie i Twojej skóry

Parownica ZING – To stylowy i kompaktowy Steamer do twarzy wykorzystujący technologie nanocząsteczek pary wodnej, które skutecznie wnikają w skórę tym samym poprawiają jej struktury ceramidowe.

Pobudzając metabolizm komórkowy ma za zadanie w przyjemny i łatwy sposób oczyścić Twoją skórę. Pomaga utrzymać prawidłowy stopień jej nawilżenia i wspomagać prawidłowe funkcjonowanie pozostawiając Twoją cerę gładką, odżywioną i wolną od toksyn.

– Utrzymanie prawidłowego stopnia nawilżenia,

– Gładka, odżywiona cera, wolna od toksyn, brudu, martwych komórek i nadmiaru sebum, które przyczyniają się do powstawania trądziku i zaskórników,

– Można zabrać wszędzie.

zrównoważona moda

Poręczne, wygodne – dla każdego!

 

 

Dodaj komentarz

Zasubskrybuj i bądź na bieżąco z Susteo! 

Nowe marki, blogi, polecane produkty i comiesięczne rozdanie dla naszych Subskrybentów!
Zostań częścią społeczności Susteo i zyskaj szansę na prezenty

od naszych eko marek!

(na zdjęciu Mokave)

Menu główne