Wyjątkowa marka “Koronacja – Bądź królową każdego dnia”

koronacja

W Susteo promujemy polskie firmy, które działają w myśl zrównoważonego rozwoju. To co polskie uwielbiamy, a to co polskie i ekologiczne kochamy. Koronacja to jedna z najbardziej wyjątkowych marek z jakimi się spotkałam.

Dlaczego? Ponieważ zrobiła na mnie wrażenie nie tylko pięknymi produktami, ale też myślą przewodnią założycielki, która motywuje kobiety do obnoszenia się z pewnością siebie i oryginalnością.

To moja interpretacja i związane z nią odczucia. Jestem pewna, że nie jestem jedyna. 🙂

Poznajcie Koronację

Jak zawsze sama firma i produkty to tylko dodatek. Numerem jeden są osoby, które je tworzą. Dlatego przedstawiam Wam historię utalentowanej Kasi, która jest odpowiedzialna za te piękne korony na naszych głowach.

“W grudniu 2020 wymyśliłam, że potrzebuję opaskę na włosy. Szukając, przeglądając oferty niestety nic nie przemawiało do mnie. W domu znalazłam kawałek czarnego weluru i pomyślałam że skoro nie ma dla mnie opaski to ja sobie ją uszyje. Wcześniej zajmowałam się szyciem dziecięcych kocyków więc wprawę już miałam 🙂
Tak powstaje pierwsza korona.
Prototyp był całkiem zadowalający jednak musiałam poszukać opaski
( stelaża) która nie będzie uciskać i dobrze trzymać się na głowie. I udało się. Powstały kolejne dwie . Moja Mama stwierdziła, że są tak ładne że powinnam zacząć je sprzedawać. I tak zaczynając od grup w portalach społecznościowych oraz portalach sprzedażowych powoli tworzyłam. Jedna z dziewczyn, która kupiła moją opaskę stwierdziła, że czuję się w niej jak Królowa, a Przyjaciółka dodała że jak zakłada opaskę to się koronuje … I tak powstała Koronacja Bądź Królową każdego dnia.”

opaska do włosówsusteokoronacja

Piękno i oryginalność

Nie zaskoczę Was wspominając, że w Susteo cenimy sobie autentyczność. W przypadku Kasi i Koronacji nie mamy żadnych zastrzeżeń co do tego, że idealnie wpisuje się w koncept naszego Start-upu. Dlatego z jeszcze większą przyjemnością zapraszam Was do odwiedzenia profilu Koronacji.

Wszystkie korony są jedyne w swoim rodzaju. Tak jak mówi sama Kasia – Bądźcie królowymi każdego dnia! 👑

 

 

Dodaj komentarz

Zasubskrybuj i bądź na bieżąco z Susteo! 

Nowe marki, blogi, polecane produkty i comiesięczne rozdanie dla naszych Subskrybentów!
Zostań częścią społeczności Susteo i zyskaj szansę na prezenty

od naszych eko marek!

(na zdjęciu Mokave)

Menu główne