Psyjaciele

Psyjaciele

1Znalezione produkty
Widok
Filtr
 • Psyjaciele – LEGOWISKO OKRĄGŁA PODUCHA Z KAPTUREM “I NEED SPACE”

  Sprzedawca: Psyjaciele
  YMIARY

  Rozmiar S Rozmiar M Rozmiar L
  c 8cm 8cm 8cm
  śred 55cm 75cm 90cm
  MATERIAŁ

  *Każde legowisko powstaje z materiału ze wzorem, więc poszczególne egzemplarze mogą się różnić zarówno od siebie jak i od zdjęcia w związku z użyciem innego fragmentu tkaniny.

  Wysokiej jakości materiał wodoodporny charakteryzujący się odpornością na wchłanianie pyłu, brudu i sierści. Niezwykle łatwy w czyszczeniu, szybko schnący po wypraniu.

  Ukryty wytrzymały zamek pozwalający w pełni wyciągnąć wypełnienie i ułatwiający pranie.

  Wypełnienie: pianka materacowa pochodząca od jednego z głównych polskich producentów materacy. Antyalergiczna, sprężysta formuła sprawia, że legowisko jest wygodne, wytrzymałe    i odporne na odkształcenia. Wypełnienie posiada certyfikaty Oeko-tex Standard 100, Atest PZH oraz CertiPUR. Gwarantują one, iż używana przez nas pianka jest dobrej jakości, nie wpływa negatywnie na środowisko i jest czysta (bezzapachowa, nie zawiera freonów, szkodliwych substancji, metali ciężkich, formaldehydów, ftalanów, pestycydów, chlorofenoli, barwników alergizujących czy azowych).

  Zasady pielęgnacji legowiska:

  Chcąc usunąć sierść wystarczy odkurzyć legowisko, wytrzepać lub przejechać rolką do ubrań. W celu usunięcia drobnych zabrudzeń wystarczy przetrzeć wilgotną gąbką zamoczoną w ciepłej wodzie. Przy większych zabrudzeniach pokrowiec można ściągnąć usuwając z wnętrza całe wypełnienie przy użyciu zamków błyskawicznych i uprać ręcznie lub w pralce w temperaturze 30′. Należy użyć delikatnego trybu prania z wirowaniem max 700 obrotów. Produktu nie należy chlorować, krochmalić, prasować, używać wybielaczy, suszyć mechanicznie czy prać chemicznie. Po praniu warto pamiętać o rozwieszeniu aby pokrowiec mógł dokładnie wyschnąć.

  UPCYCLING

  Pamiętaj, że opakowanie kartonowe legowiska może zostać wykorzystane ponownie – świetnie sprawdzi się jako opakowanie na karmę, pudło na dokumenty czy podkładka pod kocią kuwetę – zajrzyj do zakładki upcycling po więcej inspiracji!