SOBA – poduszka z solą (kompres) COAL

Wspominamy o komforcie, wygodzie i o zdrowiu. To wszystko jest bardzo ważne – na co dzień.
Mieliśmy okazję przedstawić Wam SOBĘ w ostatnich tygodniach, jedną z naszych marek na Susteo.pl

Firmę, która bez końca tworzy niesamowite produkty idealne do odpoczynku, relaksu czy jogi.

Jednym z naszych faworytów jest poduszka z solą (kompres) COAL.

Osobiście zmagam się z notorycznym zapaleniem zatok, więc ten produkt jest genialnym wyborem również dla mnie. 🙂

Więcej niż poduszka

poduszka

Poduszki z solą to ulga dla zatkanych zatok czy zmęczonych oczu. Można je wykorzystać jako ciepły lub zimny kompres w zależności od dolegliwości. Poduszka z solą odpowiednio podgrzana może łagodzić bóle głowy lub szyi, zapalenie ucha czy udrożnić zatkane i bolące zatoki czy nos. Taki ciepły kompres może też z powodzeniem rozgrzać marznące dłonie czy stopy. Na zimno polecamy go jako okłady na obrzęki, stany zapalne, przy stłuczeniach, zwichnięciach czy opuchliznach.

Poduszkę można stosować też w temperaturze pokojowej, jako, że sól wykazuje działanie odtruwające, oczyszczające z substancji toksycznych i przeciwbólowe. Można korzystać z niej do relaksacji. Wystarczy położyć poduszkę na oczy, aby zapewnić oczom właściwy odpoczynek od źródeł światła. Niewielki ciężar poduszki delikatnie naciskając na gałki oczne pozwala na ich rozluźnienie i regenerację.

“Instrukcja obsługi”

Poduszka jest naturalna, ekologiczna i w pełni biodegradowalna. Jest bezpieczna dla alergików. Przy jej produkcji kierujemy się zasadami zero waste. Wszystkie surowce pochodzą z Polski. Tkaniny użyte do produkcji spełniają standardy OEKO-TEX 100.

Poduszka została uszyta w Polsce.

Pamiętaj o tym, że kolory przedmiotów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistości w zależności od ustawień monitora.

Czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych.

Jak podgrzewać i schładzać poduszkę z solą?

PODGRZEWANIE:

SPOSÓB 1. Połóż poduszkę na czystym grzejniku i pozostaw na tak długo, aż uznasz, że jest ona wystarczająco rozgrzana. Kompres można latem rozgrzewać na słońcu.

SPOSÓB 2. Rozgrzej piekarnik do maksymalnie 100°C. Zdejmij lniany pokrowiec zewnętrzny i umieść poduszkę w czystym naczyniu żaroodpornym. Gdy temperatura w piekarniku osiągnie 100°C włóż termofor w naczyniu do środka piekarnika w centralnej jego części. Podgrzewaj go przez 15-20 minut. Po wyjęciu z piekarnika załóż lniany pokrowiec. Teraz możesz już korzystać z kompresu! Zalecamy stosowanie przez 15-20 minut.

CHŁODZENIE:

Włóż poduszkę z solą do czystego pojemnika lub woreczka strunowego. Pamiętaj aby dobrze zamknąć pojemnik/woreczek aby zapobiec zamoczeniu i nasiąknięciu wilogoci. Tak przygotowany termofor włóż do lodówki na około 1 godzinę lub do zamrażarki na około 30 minut (w zależności jak zimny termofor chcesz otrzymać). Po tym czasie wyłóż kompres z pojemnika/woreczka. Teraz już możesz korzystać z niego! Zalecamy stosowanie termoforu przez 15-20 minut.

Poduszka z solą po podgrzaniu/schłodzeniu utrzymuje swoją temperaturę przez dłuższy czas.

Ważne informacje

Wymiary (długość x szerokość): 20×10 cm
Waga: ok. 350 g
Materiał zewnętrzny: 100% len
Materiał wewnętrzny: 100% bawełna
Wypełnienie: 100% sól
Posiada: pokrowiec zewnętrzny szyty na zakładkę, który umożliwi łatwe ściągnięcie i wypranie;

Czy można chcieć czegoś więcej? No ewentualnie kilku innych produktów od SOBY. 🙂

Dodaj komentarz

Zasubskrybuj i bądź na bieżąco z Susteo! 

Nowe marki, blogi, polecane produkty i comiesięczne rozdanie dla naszych Subskrybentów!
Zostań częścią społeczności Susteo i zyskaj szansę na prezenty

od naszych eko marek!

(na zdjęciu Mokave)

Menu główne