Dbając o środowisko,
dbamy o siebie

  • Ekologia
  • Produkty Organiczne
  • Produkty biodegradowalne
  • Less/Zero Waste
  • Recykling

Świadome zakupy

Chcąc zaoferować Klientom możliwość dokonywania świadomych zakupów, Susteo stworzyło unikalny i innowacyjny model biznesowy, współpracując wyłącznie ze Sprzedawcami i Producentami produktów, które pasują do naszej wizji zrównoważonego rozwoju. Susteo oferuje możliwość dokonywania bezpośrednich zakupów internetowych od setek niezależnych dostawców, zebranych na jednej platformie.

Susteo nie magazynuje produktów, a jedynie umożliwia sprzedaż intenetową niezależnym producentom i sprzedawcom jako dodatkowy kanał dystrybucyjny.

Oprócz tego, że Klienci mogą teraz korzystać z różnorodnego i obszernego asortymentu zrównoważonych produktów, zgromadzonych wygodnie w jednym miejscu, nasi Sprzedawcy otrzymują większą szansę na dotarcie do Klienta.

Zrównoważony rozwój to nasza zasada

Susteo to pierwsza w Polsce platforma handlowa poświęcona zrównoważonemu rozwojowi i stylowi życia. Skupiamy się na produktach z kategorii ekologiczne/organiczne/bio, less/zero waste, czy z recyklingu. Znajdziesz u nas szeroki wachlarz produktów codziennego użytku, np żywność, kosmetyki, produkty dla dzieci, produkty dla zwierząt i wiele innych.

Założona w 2020 roku firma Susteo wciąż ewoluuje, koncentruje się na dostarczaniu Klientom najszerszego i najlepszego asortymentu produktów i usług od zrównoważonych producentów i sprzedawców detalicznych z całej Polski.

Zespół Susteo pasjonuje się zrównoważonym rozwojem i stylem życia, dawaniem i dzieleniem się. W Susteo, poprzez umożliwienie Klientom dokonywania świadomych zakupów chcemy inspirować do wywierania pozytywnego wpływu na środowisko i lokalne społeczności.

Dodatkowe przychody dla detalistów i hurtowników zrównoważonych produktów

Wiele sklepów stacjonarnych wciąż nie ma możliwości sprzedawania online i tym samym dotarcia do większej liczby Klientów. Często jest to zbyt kosztowne, kłopotliwe i wymaga wielu zasobów. Susteo umożliwia niezależnym Dostawcom zrównoważonych produktów rozpoczęcie sprzedaży online w szybki, łatwy i opłacalny sposób, a tym samym drastyczne/wyraźne rozszerzenie ich sieci Klientów.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się jakie możliwości rozwoju możemy zaoferować Twojej firmie.

Zasubskrybuj i bądź na bieżąco z Susteo! 

Nowe marki, blogi, polecane produkty i comiesięczne rozdanie dla naszych Subskrybentów!
Zostań częścią społeczności Susteo i zyskaj szansę na prezenty

od naszych eko marek!

(na zdjęciu Mokave)

Menu główne