Marka MiliMa – kreatywność, talent, konsekwencja

MiliMa

Marka MiliMa – kreatywność, talent, konsekwencja.

Nadszedł czas na przedstawienie kolejnej zachwycającej polskiej marki. MiliMa została stworzona przez Monikę, oddaną swojej pasji, szczerą i pełną uroku osobę.
Monika potrafi czytać ludzi i dzięki tej umiejętności nawet najbardziej wybredna klienta “wróci do domu” z idealnie dobraną biżuterią – jedyną w swoim rodzaju.

Poznajcie markę MiliMa!

Czy całą biżuterię wykonujesz własnoręcznie?

Gotowa biżuteria jest stworzona przeze mnie, tylko ja stoję za MiliMa. Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, perły czy kamienie są naturalne- stworzyła je natura, natomiast jeżeli chodzi o elementy srebrne to kupuje już gotowe zapięcia czy zawieszki. Jeszcze niestety nie doszłam do tego etapu produkcji chociaż bardzo bym chciała.

MiliMa

Wiesz, że uwielbiamy każdy pierścionek, bransoletkę czy naszyjnik, który stworzyłaś! Skąd czerpiesz inspirację?

Bardzo dziękuję za ten komplement!

Tak naprawdę to zewsząd! To natury, z pokazów mody, z faktury ubrań, często jak widzę jakieś kamienie to już wiem co z nich powstanie. Mam to szczęście, że zawsze byłam osobą bardzo kreatywną, a pozytywny odbiór moich prac dodaje mi wiatru w żagle.

Istnieje wiele polskich marek, które również tworzą biżuterię. Co wyróżnia MiliMa?

Zdecydowanie jest to indywidualne podejście do klienta. Co za tym idzie, znaczna część moich prac jest wykonywana w porozumieniu z danym klientem.
Można napisać do mnie wiadomość: „Lubię róż, perły i gwiazdy” a ja zajmę się resztą. Dzięki temu klientka otrzymuje biżuterię personalizowaną wykonaną specjalnie w jednym egzemplarzu dla niej i niepowtarzalną.

Nasze ulubione pytanie: Jaką przyszłość życzysz sobie i MiliMie?

Przede wszystkim odwagi, aby iść własną drogą, pasji tworzenia i energii do działania, spokoju i wytrwałości oraz wielu odbiorców mojej pracy.

Cały zespół Susteo jest oczarowany pięknem, które tworzy Monika. Talent łączy z poczuciem estetyki. Zajrzyjcie na jej Instagram. Dowód na dowodzie!

 

Dodaj komentarz

Zasubskrybuj i bądź na bieżąco z Susteo! 

Nowe marki, blogi, polecane produkty i comiesięczne rozdanie dla naszych Subskrybentów!
Zostań częścią społeczności Susteo i zyskaj szansę na prezenty

od naszych eko marek!

(na zdjęciu Mokave)

Menu główne