Isani Handmade – poznaj świat zabawek Isani Handmade

 

handmade

Na rynku zabawek wręcz potykamy się o coraz to nowsze, bardziej zaawansowane technologicznie zabawki.
Pytanie czy te wymyślne tech zabawki są rzeczywiście konieczne?
Uważamy, że edukacja i prawidłowy rozwój dziecka jest koniecznym już w najmłodszych latach.

Z troski o dzieci chcemy zapewnić im możliwie najlepszy start. Czy jest coś lepszego niż połączenie zabawy z nauką? Chyba nie!
Isani Handmade tworzy ekologiczne zabawki Montessori zrobione z drewna, sznurka lub materiału.

Poznajcie Isani Handmade

“Były kiedyś korale z modeliny, później breloczki z filcu aż pojawiła się ona- potrzeba rozwoju dziecka, które pojawiło się na świecie.

Isani Handmade

Dlatego od samych narodzin pomoce, zabawki, karuzele robiłam ręcznie. Kto jak nie MAMA rozumie jak ważny jest prawidłowy rozwój jej dziecka.

Ten moment, kiedy pojawia się pierwsze spojrzenie, pierwszy uśmiech. Kiedy ręce zaczynają sięgać wciąż dalej i dalej, a potrzeba poznawania świata jest najważniejszą rzeczą na świecie – no zaraz po mamie 😉 mobilizuje do działania.

Chcąc wspierać zainteresowanie przestrzenią, wprowadzałam kolejne pomoce. Znajomi pytali, przyjaciele chcieli też mieć i tak powstał pomysł, aby tworzyć też dla innych. “

Zespół marzeń

ANETA ŁAPKA

Projektant/ Wykonawca

Mama 5- letniej Hani, czerpiąca garściami pomysły z pedagogiki Montessori. Jako grafik z zawodu projektuje, a z zamiłowania zapaleniec manualny tworzy zabawki dla dzieci.

CÓRKA HANIA

Tester pomocy edukacyjnych

Osoba, od której wszystko się zaczęło. To dla niej i dzięki niej powstają wciąż nowe pomoce. Już pięcioletnia dziewczynka z zaburzeniem czucia głębokiego i nadwrażliwością na dźwięki.

EMILIA MATYKA

Terapeuta SI/ Psycholog

Na co dzień pracuje terapeutycznie z dziećmi przedszkolnymi i szkolnymi we własnym Centrum Terapii we Wrocławiu. Po godzinach pracy szyje pomoce terapeutyczne.

Logopeda Agnieszka Michnik

AGNIESZKA MICHNIK

Logopeda/ Terapeuta miofunkcjonalny

 W terapii logopedycznej stawia na nowoczesność, umiejętność konfrontowania nowych technik i metod z wiedzą, umiejętnościami i intuicją.

Beata Wasilewicz

BEATA WASILEWICZ

Neurologopeda/ Terapeuta Integracji  Bilateralnej

Członek PSTIS. Od ponad 12 lat zajmuje się zagadnieniem pracy z małym dzieckiem z wyzwaniami rozwojowymi głównie autyzmem i zespołem aspergera.

Zespół Isani

KAROLINA ŚLUSARCZYK

Pedagog/ Wychowawca w przedszkolu

 Przez lata redagowała teksty dla serwisów rodzicielskich.  Dziś pracuje w przedszkolu oraz prowadzi sklep z pomocami do domowej terapii.

Czy stworzenie zabawki to sztuka? Pewnie nie, ale stworzenie tej wartościowej, do nauki i rozwoju dziecka to nie lada wyzwanie. Tym bardziej takiej, która uczy i bawi jednocześnie.

Uwielbiamy Isani Handmade i serdecznie zapraszamy Was do odwiedzin ich sklepu. Warto!

Dodaj komentarz

Zasubskrybuj i bądź na bieżąco z Susteo! 

Nowe marki, blogi, polecane produkty i comiesięczne rozdanie dla naszych Subskrybentów!
Zostań częścią społeczności Susteo i zyskaj szansę na prezenty

od naszych eko marek!

(na zdjęciu Mokave)

Menu główne