G l a r e – “miłość do geometrycznych form i pasja tworzenia ponadczasowego piękna”

g l a r e

Estetyka, dbałość o szczegóły, delikatność – kwintesencja biżuterii G l a r e.

W Susteo podążamy za swoimi marzeniami, ambicjami i wdrażamy w życie pomysły.

Dlatego poznając G l a r e, markę, która powstała – jak to opisuje założycielka – z przypadku i chęci stworzenia czegoś unikatowego i pięknego, bardzo łatwo przyszło nam nawiązać z nimi więź oraz jeszcze przyjemniej o nich mówić!

Poznajcie historię i przepiękne produkty G l a r e!

Kiedy narodził się pomysł na  G l a r e  i co było Twoją inspiracją?

Powstanie marki to zupełny przypadek, zbieg pozytywnych wydarzeń w moim życiu. W przeszłości nigdy nie przypuszczałam, że będę zawodowo związana z jubilerstwem. Jestem osobą wymagającą i ciężko było znaleźć biżuterię, której wzornictwo odpowiadałoby mi w 100%. W większości sklepów asortyment był taki sam albo mocno do siebie zbliżony i często nie mogłam wybrać nic dla siebie. Potrzebowałam biżuterii unikatowej, która będzie się wyróżniała. Od zawsze uwielbiałam geometryczne formy oraz jednoczesne połączenie srebra i złoconych elementów, a na rynku ciężko było takie wzory kupić. Postanowiłam spróbować stworzyć coś dla siebie i tak powstało kilka pierwszych projektów.

Talent i poczucie estetyki

Zrobiłam rozeznanie wśród otaczających mnie kobiet i okazało się, że wzbudzają one duże zainteresowanie. To właśnie w tym momencie postanowiłam pójść za głosem intuicji i zaczęłam prowadzić rozmowy z lokalnymi firmami jubilerskimi. Wybrałam te z najdłuższym doświadczeniem i po kilku miesiącach przygotowań powstała pierwsza kolekcja, obecnie kończymy pracę nad drugą, która niebawem pojawi się w naszym sklepie internetowym.

Czy produkty G l a r e  wykonywane są w Polsce?

Tak, nasz produkty są wykonywane wyłącznie w Polsce. Cały proces projektowania i produkcji realizowany jest w Polsce. Współpracujemy z najlepszymi lokalnymi rzemieślnikami, doceniając  ich ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Nasza biżuteria jest oprawiona i wykończona ręcznie, z dbałością  o każdy, nawet najmniejszy detal. Wszystkie projekty są autorskie i wytwarzane z najwyższej jakości materiałów. Używamy wyłącznie metali szlachetnych tj. srebra próby 925 i srebra złoconego podwójną warstwą 24 karatowego złota. Każdy poszczególny element biżuterii jest odpowiednio dostosowywany tak, aby nasze klientki czuły komfort podczas jej użytkowania.

Biżuteria i akcesoria  G l a r e  są  zdecydowanie unikatowe. Czy są dedykowane konkretnej grupie odbiorców?

glare

Nasza biżuteria skierowana jest do kobiet nowoczesnych i świadomych swojego stylu. Kobiet lubiących podkreślać swoją indywidualność, ale jednocześnie ceniących sobie elegancję. Stawiamy na ponadczasową klasykę, ale w nowoczesnym wydaniu, która pozostanie na długo w trendach. Nasza biżuteria ma nie tylko zdobić, ale przede wszystkim nieść ważne przesłanie. Stanowić bardzo osobistą wartość dla każdej osoby, która będzie ją nosiła.

Co daje Wam największą satysfakcję?

Może zabrzmi to tendencyjnie, ale wiadomości zwrotne od klientów. Najwięcej satysfakcji dają nam pozytywne opinie od osób. Tych które zakupiły biżuterię sobie albo bliskiej osobie i na tyle im się spodobała, że piszą  do nas w prywatnych wiadomościach. To zawsze jest bardzo miłe oraz mocno motywuje do dalszej pracy i rozwoju marki.

Czego życzycie sobie i  G l a r e?

Przede wszystkim wielu odbiorców naszej twórczości i żeby nigdy nie zabrakło nam kreatywnych pomysłów na tworzenie kolejnych unikatowych wzorów  ☺

To co nam pozostaje? Zajrzeć na stronę internetową G l a r e, zachwycać się niesamowitymi kolekcjami i uzupełnić swoją kolekcję biżuterii w przynajmniej jedno z unikatowych cudów.

 

 

Dodaj komentarz

Zasubskrybuj i bądź na bieżąco z Susteo! 

Nowe marki, blogi, polecane produkty i comiesięczne rozdanie dla naszych Subskrybentów!
Zostań częścią społeczności Susteo i zyskaj szansę na prezenty

od naszych eko marek!

(na zdjęciu Mokave)

Menu główne