Sprzedawaj z susteo

Witamy w Susteo!

Zrównoważony rozwój to nasza zasada

Susteo to pierwsza w Polsce platforma handlowa poświęcona zrównoważonemu rozwojowi i stylowi życia. W związku z powyższym, skupiamy się na produktach z kategorii ekologiczne/organicznech/bio, less/zero waste, czy z recyklingu Można u nas znaleźć szeroki wachlarz produktów, np żywność, kosmetyki, produkty dla dzieci, produkty dla zwierząt i wiele innych. Założona w 2020 roku firma Susteo wciąż ewoluuje, aby stać się platformą skoncentrowaną na zrównoważonym handlu detalicznym i rozwoju.

Susteo koncentruje się na dostarczaniu Klientom najszerszego i najlepszego asortymentu produktów i usług od zrównoważonych producentów i sprzedawców detalicznych z całej Polski.

Zespół Susteo pasjonuje się zrównoważonym rozwojem i stylem życia, dawaniem i dzieleniem się. Susteo, poprzez umożliwienie Klientom dokonywania świadomych zakupów zamierza inspirować do wywierania pozytywnego wpywu na środowisko i lokalne społeczności.

Świadome zakupy

Mając na celu zaoferowanie Klientom dokonywania świadomych zakupów, Susteo stworzyło unikalny i innowacyjny model biznesowy, współpracując wyłącznie ze Sprzedawcami i Producentami produktów, które pasują do naszej wizji zrównoważonego rozwoju. Susteo oferuje możliwość dokonywania bezpośrednich zakupów internetowych od setek niezależnych dostawców, zebranych na jednej platformie.

Susteo nie magazynuje produktów, a jedynie umożliwia sprzedaż intenetową niezależnym producentom i sprzedawcom jako dodatkowy kanał dystrybucyjny.

Oprócz tego, że Klienci mogą teraz korzystać z różnorodnego i obszernego asortymentu zrównoważonych produktów, zgromadzonych wygodnie w jednym miejscu, nasi Sprzedawcy otrzymują większą szansę na dotarcie do Klienta.

Dodatkowe przychody dla detalistów i hurtowników zrównoważonych produktów

Wiele sklepów stacjonarnych nie ma nadal możliwości sprzedawania online i tym samym dotarcia do większej liczby Slientów, ponieważ jest to często zbyt kosztowne, kłopotliwe i wymaga wielu zasobów. Susteo umożliwia niezależnym Dostawcom zrównoważonych produktów rozpoczęcie sprzedaży online w szybki, łatwy i opłacalny sposób, a tym samym drastyczne rozszerzenie ich rynku.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się jakie możliwości rozwoju możemy zaoferować Twojej firmie.

Menu główne