ZESTAW KLOCKÓW POMOC 27 ELEMENTÓW – BIOBUDDI

47.40

Sprzedawca: Susteo - Produkty

Na stanie

SKU: 8716433965503 Categories: ,

47.40

Report Abuse

Opis

SKŁADNIKI
BiOBUDDi powstaje z pozostałości z produkcji trzciny cukrowej. W całym procesie produkcji wykorzystywane są tylko naturalne materiały. Zabawki BiOBUDDi są neutralne pod względem emisji CO2, nadają się do recyklingu.OPIS
Kontroluj swój helikopter ratunkowy! Leć wysoko na niebie, unikaj drzew, lataj tuż nad warstwą wody. Pokaż swoje umiejętności latania helikopterem RESCUE!
Zestaw do zabawy POMOC składa się z27 różnychelementów. Klocki są kompatybilne z innymi markami. Opakowanie jest zaprojektowane tak, aby stanowiło część produktu. BiOBUDDi pomaga dzieciom w rozwijaniu umiejętności motorycznych, poznawczych i kreatywnych podczas zabawy. Dzięki BiOBUDDi pokazujesz, że traktujesz planetę i przyszłość ziemi w sposób odpowiedzialny. Zestawy zabawkowe BiOBUDDi są idealne do rozwijania umiejętności wczesnego budowania i odgrywania ról u dzieci w wieku od 1 do 6 lat, a klocki są zaprojektowane tak, aby były bezpieczne dla małych rączek.
Dane techniczne: Zawiera 18 kolorowych klocków. 9 kart wypychanych. Wiele instrukcji obsługi.Wiek: 1,5 – 6 lat.
UWAGA
Prosimy o zachowanie opakowania na którym znajdują się ważne informacje, w celu ewentualnego wykorzystania w przyszłości.
Zawartość oraz parametry produktu mogą się rożnić od przedstawionych na ilustracji.
Opakowanie należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Shipping

Specyfikacja

Dodatkowe informacje

Waga 0.38 kg

Sprzedający

Vendor Information

  • Store Name: Susteo - Produkty
  • Vendor: Susteo - Produkty
  • Address: Ryzowa 44
    02-495 Warsaw
  • No ratings found yet!

Więcej Produktów

Product Enquiry

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Menu główne

ZESTAW KLOCKÓW POMOC 27 ELEMENTÓW - BIOBUDDI